Ngjarje e rëndë në Burrel, 20-vjeçari var veten në stadium!!

Një i ri i ka dhënë fund jetës duke u vetëvarur. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Burrel.

Viktima është 20-vjeçari me inicialet Aldo.F.

Ai ka varur veten brenda ambienteve të stadiumit.

Motivet e ngjarjes mbeten të paqarta. Policia dhe Prokuroria kanë marrë në pyetje familjarët e tij.